پوشش دیوار

لمسه تایل

لمسه تایل برند یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت گلیم گستر می باشد که یک نوع خاص از پوشش های دیواری با روکش چرم، پارچه و مخمل با رنگ های مختلف و بیش از ۲۰ نوع طرح در ابعاد مختلف که قابلیت جذب صوت و زیبایی آن در دکوراسیون داخلی جزء مشخصه اصلی این محصول می باشد.

برند کوبوآ یکی از تولیدات شرکت ” آذران فضا نما” است که محصولات  دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی را در قالب محصول کوبوآ، کوبوآ پلاس و کوبوآ تایل به بازار عرضه می کند. کیفیت بالا و تنوع طرح و رنگ محصولات این مجموعه در کنار مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان، این مجموعه را به عنوان مجموعه ای پایدار و قدرتمند در زمینه ی و عرضه محصولات پی وی سی در داخل و خارج از کشور تبدیل ساخته است.
محصولات پی وی سی کوبوآ متنوع در طرح و رنگ ، عایق حرارت و برودت ، مقاوم در برابر اسیدها ، بازها و قلیاها ، غیر قابل اشتعال  ، قابل ضربه گیری ، قابل شستشو  و با قیمتی مناسب  می باشد .

کوبوآ +

کوبوآ پلاس در واقع برگرفته از نام تجاری پانل دوجداره پی وی سی شرکت آذران فضا نما (کوبوآ) و افزونه ی پلاس به معنی یک لایه بیشتر می باشد.

تفاوت کوبوآ و کوبوآ پلاس در دوجداره و سه جداره بودن و ضخامت پانل های پی وی سی خلاصه می شود. تنها تشابه میان آن دو در ظاهر و در شکل و شمایل بیرونی شان می باشد.

با انجام آزمایش های دقیق فنی مهندسی توسط مرکز توسعه و تحقیقات ساختمان مشخص گردیده که کوبوآ پلاس از لحاظ مهم هدایت گرمایی، مقاومت صوتی و ضربه پذیری، خصوصیات به مراتب بهتری در مقایسه با پانل های دوجداره دارد.

این نتایج نشان می دهد که کوبوآ پلاس در زمینه ی مقاومت در برابر اتلاف انرژی حرارتی و برودتی ۴۹ درصد، در بحث مقاومت صوتی ۳۲ درصد و در برابر ضربه ۳۰ درصد، از نقطه نظر قیاس با پانل های دوجداره ، کارایی بهتر و بیشتری از خود نشان می دهد .